pokoj

Jak rychle získat pocit lese doma – možnosti současné aranžace interiérů

  • Posted on: 22 June 2017
  • By: addmean
fototapeta
Author: Pixers
Source: Pixers
Kdož by občas netoužil po bydlení v přírodě, nebo aspoň nemyslel o nádherném lesním prostoru, velkých stromech a klidu? Navzdory tomu, velké množství lidí se nechce představit život bez možností, které navrhují střední a velké města. Teď nikdo nemusí nic z toho ponechat a vhodná dekorace interiéru umožňuje odpočinek v krásném, tichém a prostorném místě plným příznivé pro člověka zelené barvy. K zajímavým jevům v dnešní aranžace bytů patří různorodé fototapety, díky kterým pokoj úplně nevýpadá obyčejně.

Vyzdobení na zdí pokoju pro nejmladších.

  • Posted on: 22 June 2017
  • By: addmean
fototapety
Author: Scott Wylie
Source: http://www.flickr.com
Pokoj pro nejmladších je speciálním mistem. Každý rodič chce, aby jeho dítě bylo šťastné. Z toho důvodu je opravdu velmi významné to jak vybavime dětský pokoj. Přečtejte si naš článek, aby se dozvědět více o dokonalým vybavení prostoru pro nejmladšich.

Místnost pro naše ratolesti je často nejtěžší věci, jakou tvoříme, ale taký často tou nejmilejší.

  • Posted on: 4 April 2017
  • By: addmean
dětský pokoj
Author: amy gizienski
Source: http://www.flickr.com
Děti jsou nedílnou a výjimečnou součásti našeho života. To jací budou, ve velké míře závisí na nás. Od narození se začínají rozvíjet a tvořit vlastní jedinečný charakter, jakým nás později okouzlují. Milují různé odstíny barev, různorodé maličkosti.

Jak hned získat úžásný vzhled nového prostoru

  • Posted on: 4 April 2017
  • By: addmean
fototapety
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Mít krásný a jedinečný pokoj nemusí znamenát travení mnoha času na nákupech příslušenství a dekoračních příloh. Dnes už kratce po podstátní výmalbě zdí každý může mít čarovnou výzdobu, po které stáčí pouze vybrat kvalitní nábytek a další vybavení. Soudobé dekorace umožňují okamžitě a snadně získat na zdech hezké, ve velkém rozměru a velmi odolné fotky.

Jaké jsou módní a doporučované způsoby na hezké dekorace prostorů

  • Posted on: 4 April 2017
  • By: addmean
dekorace v bytě
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali svoje domy a ostatní prostory asi od začátku živobytí. Úžásně vyzdobené byly třeba jeskyně v Lascaux anebo další historické památky dějin lidstva. Nyní máme více možnosti v aranžmá interiérů kromě obvyklé malby – patří k nim plakáty, novodobé nebo tradiční tapety nebo digitálně tisknuté fototapety. Jsou to v rostoucí míře dekorativní výrobky, které v Česku a Evropě lámou rekordy popularity.

Pages