pokoj

Fototapety – pro koho je to dobrý nápad.

 • Posted on: 22 June 2018
 • By: addmean
Dekorace
Author: Fixar
Source: http://fixar.pl
Byt to místo, ve kterým trávímevětšinu nejvíc svého volného času. Proto stojí to za to, abyvyplatit se dbát o vyborné zařízení domu. Jde tady zejménnejvícředevším o barvy, nabytek a také o světlo. Nezvykle základní je aby zařidít byt podle vlastniho vkusu. Jen to garantuje nam garance, že se budeme citít vyborně a budeme mohli dobře odpočívat.

Jak optický zvětšit byt?

 • Posted on: 22 June 2018
 • By: addmean
nástěnné květiny
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Každý z nás chtěl by mít velký dům s zahrádkou. Bohužel nekaždý může si na to dovolit. Hodně z nás bydli v jedoduchých podminkách, ale není to argument, abysme nemohli skvělé vybavit náš byt. Máme pro Vás pár doporučení, co udělat, aby optickou metodou zvětšít Váš byt.
Tags: 

Novodobé a účelné způsoby na dekoraci stěn

 • Posted on: 22 June 2018
 • By: addmean
tapety
Aranžmá pokoje je odvětví designu, o které se zajímá nyní ohromný počet lidí. Je to velice pochopitelné – proč by neobdržet unikátní styl pokoje, jestli rozmanité pozoruhodné způsoby jsou prostě na dosah? Teď určitě nejlépe být si vědom, že některé dekorativní přílohy a doplňky, například tapety trojrozměrné a luxusní plakáty, jsou velice doporučené nejznámějšími aranžérami, a není tak bez důvodů – dobře přizpůsobené umějí konat pravdivé zázraky a absolutně proměnit interiér.

Jaké jsou módní a doporučované způsoby na hezké dekorace prostorů

 • Posted on: 22 June 2018
 • By: addmean
dekorace v bytě
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali svoje domy a jiné prostory asi od začátku živobytí. Nádherně vyzdobené byly například indiánské stany buď ostatní historické památky dějin lidstva. Dnes existuje více možnosti v aranžmá interiérů kromě obvyklé malby – patří k nim plakáty, novodobé buď tradiční tapety nebo digitálně vytisknuté fototapety. Jsou to v rostoucí míře dekorační výrobky, jež v Česku a Evropě lámou rekordy popularity.

Jak hned získat úžásný vzhled nového prostoru

 • Posted on: 22 June 2018
 • By: addmean
fototapety
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Mít krásný a výjimečný prostor nemusí znamenát travení mnoha času na volbě příslušenství a dekorativních doplňků. Dnes už kratce po podstátní obnově stěn každý může mít čarovnou výzdobu, po jež stáčí pouze zvolit kvalitní nábytek a další vybavení. Novodobé dekorace umožňují honem a snadně obdržet na stěnách hezké, ve velkém rozměru a docela odolné fotky.

Jak najít dokonalou fototapetu?

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
fototapety
Author: DA
Současný trh nám dává tolik možností, že výběr může být často velice komplikovaný. Doporučuje se, abychom pořádně zvážili každou nabídku a seznámili se s nabízeným zbožím. Tak budeme mít jistotu, že nakonec z obchodu odejdeme spokojeni. Stejně musíme postupovat při výběru nástěnné fototapety (www.fixar.pl). Jak tedy najdeme perfektní fototapetu?

Pages