interiéru

Zajímavé způsoby na praktickou a krásnou koupelnu

  • Posted on: 25 February 2019
  • By: addmean
koupelna
Author: liluke3403
Source: http://www.flickr.com
Během obnovy a vybavení koupelny v bytě potřebná je péče o mnoho věci, např. kvalitní nábytek nebo úžásnou kompozici barev, tvarů a látek. Ten úkol někdy může být trochu obtížný kvůli obrovské rozmanitosti současných výrobků. Nejlépe být si vědom, že nejlepší stylistické účinky jsou proveditelné díky držení přednosti jedné dominantní barvy nebo tvaru; doplňky v jiné, kontrastující barvě budou úžásně ji zdůrazňovat. Příliš velký eklektismus nebo špatné přízpůsobení nábytku a vybavení může nepříznivě ovlivnit estetiku. Některé style jsou velmi snadné v získání a moc zařízení jim sluší – jsou to např. klasické buď ultramoderní style koupelen.

Triky aranžmá interiérů – jak tvořivě vydekorovat koupelnu

  • Posted on: 9 February 2019
  • By: addmean
plakaty
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Když někdo v dnešní době doporučuje fototapety pro koupelnu, vůbec to neznamená že je to špatný nápad. Je dokonce protivně – díky použití velice odolných, vodotěsných látek fototapety se neničí a dobře vzdorují času a vlhkosti. Fototapety můžou např. proměnit syrové, úplně nenápadné místa změnit v subtilní obývak anebo útulnou koupelnu s baječným designem. Díky zajímavým návrhům potřeb výzdoby interiéru máte možnost obnovit koupelnu buď záchod úžásně, hned a tvořivě, tak aby vhodně obrazovala vkus a zájmy bydlících. To se týče zároveň tradičních koupelen které se nacházejí doma, a věřejných záchodů pro komerční prostory.

Jaké jsou módní a doporučované způsoby na hezké dekorace prostorů

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
dekorace v bytě
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali své domy a další prostory asi od začátku živobytí. Nádherně vyzdobené byly na příklad jeskyně v Lascaux buď další prastaré památky dějin lidstva. Dnes máme více možnosti ve výzdobě interiérů kromě obyčejné malby – patří k nim plakáty, soudobé buď tradiční tapety a digitálně vytištěné fototapety. Jsou to ve velkém měřitku dekorační přílohy, jež v ČR a Evropě lámou rekordy popularity.