fototapety

Vyzdobení na zdí pokoju pro nejmladších.

  • Posted on: 22 June 2017
  • By: addmean
fototapety
Author: Scott Wylie
Source: http://www.flickr.com
Pokoj pro nejmladších je speciálním mistem. Každý rodič chce, aby jeho dítě bylo šťastné. Z toho důvodu je opravdu velmi významné to jak vybavime dětský pokoj. Přečtejte si naš článek, aby se dozvědět více o dokonalým vybavení prostoru pro nejmladšich.

Jak hned získat úžásný vzhled nového prostoru

  • Posted on: 4 April 2017
  • By: addmean
fototapety
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Mít krásný a jedinečný pokoj nemusí znamenát travení mnoha času na nákupech příslušenství a dekoračních příloh. Dnes už kratce po podstátní výmalbě zdí každý může mít čarovnou výzdobu, po které stáčí pouze vybrat kvalitní nábytek a další vybavení. Soudobé dekorace umožňují okamžitě a snadně získat na zdech hezké, ve velkém rozměru a velmi odolné fotky.

Způsoby na praktickou a okouzlující dekoraci zdí v kuchyni

  • Posted on: 4 April 2017
  • By: addmean
vinylové tapety
Author: http://art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Tapety je dobrý způsob na obdržení docela módního a půvabného stylu. Dnes, v ohledu látek a vzorů, docela se líší od svých papírových prototypů – díky možnosti používání digitalního tisku a novým, vodotěsným textilům, dnešní tapety se označují dobrou odolností a můžou být nalepené tam, kde kdysi nebylo to doporučené – tř. v kuchyni buď koupelně.

Úžásný pokoj pro děti jako ze snu

  • Posted on: 4 April 2017
  • By: addmean
fototapety
Source: http://demur.pl/
Úžásný a útulný vzhled v dětském pokoji dnes je nejen snadně dosažitelný, ale i samá obnova netrvá většinou dlouho. Samozřejmě asi všechno záleží na rozlohu pokoje a věk dětí, ale nejsou to jediné důležité činitelé, které nejlépe pozorovat – velice účelné řešení je stárat se o praktičnost zařízení, dokonce shodnost s zájmy a vkusem dětí.

Nápadité způsoby na dekoraci kuchyni – vinylové tapety a fototapety

  • Posted on: 4 April 2017
  • By: addmean
Pokój dziecka, fototapeta z ptakami
Author: http://twoje-fototapety.pl
Source: http://twoje-fototapety.pl
Během obnovy kuchyni – a zejména zdí – stojí to za to, zvolit něco opravdu nádherného a zároveň praktického. Tehdy nejefektivnějším způsobem je dobře přemýšlet budoucí estetiku prostoru. Je kuchyně malá, anebo velká? Máte rádi něco absolutně moderního, anebo klasickou kuchyni s rysem vintage? V případě zvolení velmi moderního (nebo i minimalistického) vzhledu kuchyni pozoruhodným nápadem je fototapeta, kvůli jeji estetickému potenciálu a možnosti skvělého komponování s moderním nábytkem, naproti tomu rovněž tradiční tapety mají několik pozitivních vlastností, jestli jejich kvalita je vysoká.

Pages