domu

Triky aranžmá interiérů – jak tvořivě vydekorovat koupelnu

  • Posted on: 9 February 2019
  • By: addmean
plakaty
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Když někdo v dnešní době doporučuje fototapety pro koupelnu, vůbec to neznamená že je to špatný nápad. Je dokonce protivně – díky použití velice odolných, vodotěsných látek fototapety se neničí a dobře vzdorují času a vlhkosti. Fototapety můžou např. proměnit syrové, úplně nenápadné místa změnit v subtilní obývak anebo útulnou koupelnu s baječným designem. Díky zajímavým návrhům potřeb výzdoby interiéru máte možnost obnovit koupelnu buď záchod úžásně, hned a tvořivě, tak aby vhodně obrazovala vkus a zájmy bydlících. To se týče zároveň tradičních koupelen které se nacházejí doma, a věřejných záchodů pro komerční prostory.

Jaké jsou módní a doporučované způsoby na hezké dekorace prostorů

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
dekorace v bytě
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali své domy a další prostory asi od začátku živobytí. Nádherně vyzdobené byly na příklad jeskyně v Lascaux buď další prastaré památky dějin lidstva. Dnes máme více možnosti ve výzdobě interiérů kromě obyčejné malby – patří k nim plakáty, soudobé buď tradiční tapety a digitálně vytištěné fototapety. Jsou to ve velkém měřitku dekorační přílohy, jež v ČR a Evropě lámou rekordy popularity.

Čím se vyznačuje kvalitní aranžace interiéru v bytě

  • Posted on: 18 June 2018
  • By: addmean
logo
Author: Demural
Source: http://demural.pl
Odborná aranžace interiéru není ledabylá věc, a to se týče zároveň pracovních prostorů, jak rovněž individuálních domů. Tak výzdobit pokoj, aby se začal pravdivě líšit od jiných, je možné díky dlouholeté výuce, tvořivosti a zajímavému vybavení. Aby získat pozoruhodné výsledky, nejlépe důvěřit znamému designerovi interiérů – je to osoba, která se v průběhu vzdělaní a praxi učí tak, aby pomoct zároveň individuálním zákazníkům, jak i společnostem. K povinnostem aranžéra patří například technická analýze interiérů a dávání tipu na barvu zdí, typy dekorací a osvětlení, trefné vybavení.