design

Úžásný pokoj pro děti jako ze snu

  • Posted on: 28 July 2017
  • By: addmean
fototapety
Source: http://demur.pl/
Krásný a útulný vzhled v dětském pokoji v současné době je nejen snadně možný, ale rovněž samá připrava netrvá většinou dlouho. Rozhodně asi všechno záleží na velikosti pokoje a věk dětí, ale nejsou to jediné důležité činitelé, které stojí to za to, brát v úvahu – docela efektivní řešení je pečovat o funkčnost zařízení, dokonce shodnost s zájmy a vkusem dítěte.

Způsoby na praktickou a okouzlující dekoraci zdí v kuchyni

  • Posted on: 28 July 2017
  • By: addmean
vinylové tapety
Author: http://art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Tapety je dobrý způsob na obdržení velice módního a subtilního stylu. V současné době, v ohledu látek a vzorů, velmi se odlišují od svých papírových prototypů – díky možnosti použití digitalního tisku a novým, vodotěsným textilům, dnešní tapety se charakterizují skvělou trvalostí a můžou být přilepené tam, kde dřív nebylo to doporučované – například v kuchyni anebo záchodě.

Jaké jsou vzory moderních fototapet v designu kuchyně

  • Posted on: 10 June 2016
  • By: addmean
kuchyně
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Výsledky jež jsou dostupné díky fototapetám jsou věhlasné ze svoje rozmanitosti. Protože na fototapetě může být skoro všechno podle objednávky zákazníka, výzdoba může být vysoce personalizovaná. Díky tomu každý může vyzdobit kuchyni, obývak, koupelnu a jiné domácí prostory pouze tak, jak si přeje. Obývací pokoj je velice vážná a nejvíc reprezentativní část domu, ale estetika všech prostorů kde lidé traví čas je klíčová – rovněž kuchyň nebo kuchyňský koutek. Během volby zařízení tohoto prostoru na příklad pečovat nejenom o funkčnost, ale i o úžásný a nápaditý vzhled

Jaké dekorace na stěnu jsou nyní nejpopularnější

  • Posted on: 21 October 2015
  • By: addmean
Dekoracje ścienne, półki
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
V dnešní době existuje celá řáda způsobů na neobvyklou metamorfózu celého interiéru – co je někdy potřebné nejenom v bytě, ale rovněž restauraci anebo kavárně – ale nejsnadnější a zároveň rychlý nápad jsou zajímavé dekorace na stěnu. Určitě další činitelé estetiky v interiérech: barva stěn, velikost prostoru a design nábytku – rovněž odehrávají občas vážnou rolí, ale to, co je na stěně, člověk vidí velmi rychle. Dekorativní přílohy mají možnost zároveň být velmi praktické buď být samostátnou výzdobou – silně to záleží na přitomné směry a nové návrhy.

Krásné dárky na kolaudační party – dekorační výrobky

  • Posted on: 16 September 2015
  • By: addmean
ložnice
Author: demural.co.uk
Source: demural.co.uk
Jestli máte pozvánku na zajímavý večírek – třeba kvůli nározkám nebo kolaudačce – stojí to za to, vybrat nějaké krásné dárky. Co ačkoliv dělat, pokud opravdu nic pozoruhodného Vás na tu dobu nenapádá nebo nejste jistí, jestli nějaký dárek na který myslíte opravdu patří ke zájmům oslavence?