Stěny snů

Jak hned získat úžásný vzhled nového prostoru

 • Posted on: 29 August 2018
 • By: addmean
fototapety
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Mít hezký a vynikající pokoj nemusí znamenát travení mnoha času na volbě vybavení a dekoračních příloh. Dnes již kratce po podstátní výmalbě zdí každý může mít čarovnou výzdobu, po jež stáčí pouze vybrat krásný nábytek a další vybavení. Soudobé dekorace umožňují okamžitě a snadně získat na stěnách hezké, ve velkých rozměrech a velmi odolné fotky.

Úžásné a zajímavé způsoby na výzdobu zdí v kuchyni

 • Posted on: 29 August 2018
 • By: addmean
tapeta
Author: www.twojagaleria.eu
Source: www.twojagaleria.eu
Moderní aranžmá interiérů vůbec nepodceňuje klíčové rolí zajímavých tapet, a je dokonce protivně – zdůrazňuje to, jak nádherné účinky můžou být díky nim obdržené. Nevždycky jsou to, avšak, ty tapety jež zná většina lidí. V dnešní době složitá technologie umožňuje moc více možností, než kdysi, třeba se nachází více sortimentu v ohledu látky. Dosažitelný je také elektronický a velkoplošný tisk.

Jaké vzory fototapet jsou dobré pro dětský pokoj?

 • Posted on: 12 July 2018
 • By: addmean
fototapety kosmos
Author: Filter Forge
Source: http://www.flickr.com
Pro každého rodiče štěstí jeho děcek je nejzakládnější. Samozřejmě není to nic nevšedního. Každý rodič chce, aby jeho děcka skvělé se vyvijely. Na vývoj děcek mají vliv různé věcí. Též prostor, ve kterém dospívali je hodně významný. Místo ve kterém vyrůstají je hodně podstatné.

Nejlepší způsoby na malebnou dekoraci koupelny

 • Posted on: 11 July 2018
 • By: addmean
Panele szklane w kuchni
Author: Colour Glass
Source: Colour Glass
Během obnovy koupelnového interiéru třeba se stárat o obrovské množství rozmanitých činností, těchto jako na příklad volba vhodně fungujících sprch, klozetů a komfortních umyvadel, krásná keramika koupelnová, příjemné světlo, a rozhodně estetické vlastnosti – přizpůsobení látek, dekorativních příloh a barev. Protože tyto věci silně ovlivňují pohodlí během používání koupelny, nejlépe věnovat nějakou dobu na přemýšlení, co by v koupelně se muselo nacházet a určitě, jak vypadat – přece nejčastějí koupelnové zařízení patří k predmětům, jež slouží na aspoň několik let.

Jaké jsou módní a doporučované způsoby na hezké dekorace prostorů

 • Posted on: 11 July 2018
 • By: addmean
dekorace v bytě
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali své domy a další prostory asi od začátku živobytí. Nádherně vyzdobené byly na příklad jeskyně v Lascaux buď další prastaré památky dějin lidstva. Dnes máme více možnosti ve výzdobě interiérů kromě obyčejné malby – patří k nim plakáty, soudobé buď tradiční tapety a digitálně vytištěné fototapety. Jsou to ve velkém měřitku dekorační přílohy, jež v ČR a Evropě lámou rekordy popularity.

Nejlepší a zkušené způsoby na výzdobu zdí – podstaty aranžmá interiérů

 • Posted on: 11 July 2018
 • By: addmean
Tapety
Author: art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Vše nejhezčí interiéry se označují jednou společnou vlastnosti: mají skvělou rovnováhu , pokud jde o spojení rozmanitých dekoračních příloh, vjem prostorností, a vybavení skvělé se dobře shoduje se všem, co se v pokoji nachází. Vědomost o tajemstvích aranžmá interiérů, spojená s nějakou praxí, je schopná dělat autentické zázraky - a proto je to věc, o které stojí něco vědět. Některé style se označují vysokou úrovni všestranností, jiné mají mnoho mnohých omezení a jsou velice náročné; k nejuniverzalnějším patří hlavně různorodé soudobé style, jako tř. loft, minimalismus anebo prostě klasický a útulný domácí styl.

Pages