Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/festivalkytlice.cz/includes/menu.inc).

Tak dlouze něco hledáme, až to konečně získáme.

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
Za sedmero řekami a sedmero pahorky jsme přišli na to, co jsme hledali už pěkně dávno a současně jsme to měli před nosem. Hledáme různé věci tam, kde míníme, že budou, a nehledáme na místech, kde se nachází nejvíce.


plochý
Author: Lukasz Badura
Source: http://www.flickr.com
Hodně krát se stává, že máme myšlenku, ale ne úplně přesně víme co je zač.

Uvažujeme jak co vykonat, ale neustále nám nic nepřichází na mysl. Není od věci, použít věci, jaké nám jsou k dispozici. Zpravidla zprvu tyto objekty jsou nejlepší a dokonalé pro každého kdo je uvidí. Inspirace se někdy namáhavě hledá. Třebaže ji máme zcela před očima, opakovaně nám ztrácí se a nemusíme ji již nalézt. Pokud nás něco nadchlo, když to nemůžeme učinit okamžitě, poznačme si to do bloku, abychom si to vybavili v příštích hodinách. Inspirace je něčím neobyčejným - učit se. A proto, jestliže nás již uchvátilo, bylo by škodou, kdybychom to nepoužili. Obvykle všechno uplatňujeme od osob, co tomu rozumí. No jo, ale i oni musí z nějakého zdroje čerpat nápady. Jedině i obvyklé písmeno A může být bezvadným centrem pro nevšední konání. Její organizace je tak sestavená, že je možno produkovat neobvyklé jevy. Dychtíme být jedineční a dokonalí, tak kráčíme do všelijakých zemí a hledáme inspiraci tam. Až poté, co ji už najdeme a navracíme se domů, mnohdy zjistíme, že to co jsme si donesli, jsme už dlouho měli v rukou. Písmenko A můžeme umístit vzhůru nohama i vleže a rovněž rozdělit na díly. Máme více způsobu, než se domníváme. Inspirací nám smí být i dětské hřiště. Hračky, jaké tam jsou a jak jsou utvořené. Připomínají spleť předmětů, jaké připomínají pavučinu. Jinou možností je koruna listnatých stromů. Na jaře, a hlavně jak květy jsou jíž rozkvetlé, formuje nádhernou dekoraci.


Všechno okolo toho, nám usnadňuje se více vcítit do přírodních myšlenek, s pomocí kterých naše pustá mysl, zůstane zaplněná nádhernými nápady - Nevím, co bych dělal, kdyby to nebylo Inspirace. Všude kolem nás je spousta objektu, jaké by se mohly hodit do našich místnosti. Pouze je nutno naplánovat jak a kde, by se daly uplatnit.
Tags: