Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/festivalkytlice.cz/includes/menu.inc).

Strakaté barvy též můžou mít vlastní kouzlo

  • Posted on: 2 May 2019
  • By: addmean
Při natírání stěn, většinou užíváme běžné barvy a mozaikou. Pravděpodobněji se nepouštíme do čehosi více rozdílného až takřka bláznivého. Ale i bláznivé věcí nebo motivy smí utvořit náš dům přijatelnějším a trochu jiným.


Třeba nemáme rádi šílenosti, ale pokud už něco takového učiníme moc krát se nám to bude líbit. Proto smíme otestovat při natírání místnosti fototapety grafiti. Jsou malinko jiné než normální, a také trochu živé. Není to každodenní bílá barva. Je to hodně barev společně. Jsou to také poskakující barvy na stěně, které vytvoří den hned trochu pestřejším a radostnějším. fototapety grafiti si můžeme připevnit všude tam, kde bychom jinde dali normální barvu. Osvěží náš dům čímsi jiným. Nemusíme ji použít hned do každého prostoru. Můžeme si zvolit nějakou místnost. Určitě toho nebudeme želet. Pokud by se nám to nezamlouvalo, pokaždé to smíme nahradit další fototapetou - viz úplného návrhu na.
Internet
Author: Casamoda
Source: Casamoda


Jestliže si přejeme vlastnit místnost trochu klidnější, můžeme použít fototapety les. Víme, jež v přírodě si můžeme odpočinout, a rovněž vzít svěží vzduch. Průměrně do přírody vycházíme se projít. Teď smíme vlastnit les v pokoji. Určitě nám to nezamění opravdový les, ale pokud si opatříme fototapety les budeme se cítit čerstvěji a vyvolá to v nás pocit, že bychom jistěže měli někde zajít na procházku. Zelená odstín zklidňuje, ale mimo to si smíme obstarat fotorapetu les i s jakousi krásnou lesní květinkou - dozvědět se více fototapety les.


Určitě nám to pokojík udělá pestřejším. /


Ne vždy si obstaráme to, co opravdu si přejeme. Každopádně bychom měli ale vyzkoušet cosi jiného, abychom přišli na to, co je pro nás nejlepší.