Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/festivalkytlice.cz/includes/menu.inc).

Místnost pro naše ratolesti je často nejtěžší věci, jakou tvoříme, ale taký často tou nejmilejší.

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
Děti jsou nedílnou a ojedinělou součásti našeho života. To jací budou, v obrovské míře závisí na nás. Od začátku se započínají zdokonalovat a tvořit vlastní individuální charakter, kterým nás později uchvacují. Milují různé odstíny barev, všelijaké maličkosti.

Děti jsou půvabné.
dětský pokoj
Author: amy gizienski
Source: http://www.flickr.com
Občas dovedou hodně zlobit, avšak svou maličkostí to pokaždé odčiní. Jejich lexikální zásoba je nejprve kouzelná a z toho důvodu si hodně slov zapisujeme do notýsků, abychom je nezapomněli. Jsou vděčni za předměty kolem sebe. Dokážou respektovat dárky, jaké přijímají. Všímají si věci, kterých si mnohdy lidi, jací již cosi poznali, vůbec nevšimnou. Jsou vnímaví a dovedou obšťastnit prostým úsměvem. Takové jsou naše ratolesti. A my též si přejeme, aby naše děti byly v bezpečí a rovněž aby si užily úplně své dětství. Mnoho lidí při budování a vybavování svého domu dekoruje své místnosti, podle toho co se v konkrétním pokoji bude nacházet. Proč bychom měli svou perfektní obrazotvornost ohraničovat pro jeden pokoj. Buďme kreativní. Pokud máme malé dítě, dětské fototapety můžeme připevnit do každého pokoje - dostat více informací. Po celém domě, v každém pokoji můžeme udělat drobounký koutek pro své dítě. Koutek můžeme vyzdobit všelijakými věcmi. Můžeme do něho také dát dětské fototapety s různými vzorky, náměty anebo také obrázky. Pokud postřehneme co naše dítě s potěšením vykonává, s čím si hraje, co nejvíce prohlíží v televizi anebo o čem nejvíce se zmiňuje, smíme konkrétní koutek zařídit zrovna dle toho.Jestliže uděláme více koutků pro děti, smíme každý vytvořit odlišně. Dle uspořádání a odstínu pokoje můžeme vytvořit i dětský pokoj. Pokud děláme obývací pokoj pro hosty, stejným rázem můžeme naaranžovat i dětský malinký koutek - komentář k ruce. Sedne zde gauč s malým stolem. Poté co přijde kdosi s dětmi na návštěvu, ratolesti si budou moct někde hrát, či povídat a my budeme na ně vidět. /
Zásluhou smíchání různorodých místnosti se bude žít naplno v celém domě. Udělejme si něco nevídaného, z čeho budou mít radost všichni nájemníci.