Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/festivalkytlice.cz/includes/menu.inc).

Jak hned získat úžásný vzhled nového prostoru

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
Mít nádherný a jedinečný prostor nemusí znamenát travení mnoha času na nákupech vybavení a dekorací. V dnešní době už kratce po podstátní výmalbě zdí každý může vlastnit čarovnou výzdobu, po které stáčí pouze vybrat krásný nábytek a další vybavení. Soudobé dekorace umožňují honem a snadně obdržet na stěnách hezké, ve velkém rozměru a velice odolné fotky.

Fototapety je typ tapet, jež – díky používaní velice kvalitního, digitálního tisku – tvoří spojitý celek ve formě nějaké grafiky. Na fototapetách je vytisknuto skoro všechno, co si zvolí klient - například zajímavé fotky krajin, makrofotografie přírody anebo nějaké oblíbené motivy. Díky tomu zákazník může trvalé vydekorovat interiér hezkou, obrovskou a trvalou vůči zašpínění fotkou, bez žádného rámečku buď rozdílu v texturách. Můžou nejen krýt celou zeď nějakém motivem anebo dávat diskrétní, menší vzorek jedině na žádanou část stěny. Rozhodnutí záleží přede vším na ploše pokoje, jej typu a vkusu klienta.

fototapety
Author: Zucker Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Během volby vzoru a barev nejlépe pamatovat, že v současné době velmi populární jsou tapety, jež ukázují různé textury, např. jabloňového dřeva, sirových cihel, dřevní kůry anebo písku. Je to výzdobný, a zároveň velmi zajímavý způsob , díky kterému interiér může vypadát nádherně a elegantně. Velké množství příkladů kompletních designu interiéru s fototapetámi můžete najít na internetu – je to docela skvělý nápad, jestli kdokoliv chce zočit, jak fototapety na stěnu vypadají v praxi.Kromě obrovské svobody vzoru, soudobou tapety umožňují i samostátné nalepení na stěnu. Vidět sem. Jsou to tzv. samolepící tapety, které také můžou vlastnit tvar ve velkých rozměrech fotky, a zezadu mají vrstvu odborního lepidla. Tyto tapety dobré patří k dekoracím druhu „DIY“, co samozřejmě pokáždé umožńuje větší samostátnost během obnovy bytu anebo ostatního interiéru. Má to vliv na také cenu obnovy prostoru – možnost ušetření ni je větší, protože nejsou nezbytné dodateční služby. Když dekorování zdí probíhá perfektně a perfektně, výsledky jsou opravdu baječné – určitě stojí to za to, závěřit možnostem nejvýznámějších, doporučovaných dekoračních příloh.